صفحه: 1 از 1

22 10
پنل بحث با عنوان "گذر از پارادایم آموزش کارکنان به یادگیری سازمانی،
    اخبار > برنامه های آتی

پنل بحث با عنوان "گذر از پارادایم آموزش کارکنان به یادگیری سازمانی، مد روز یا افق آتی توسعه منابع انسانی، در روز سه شنبه مورخ 23/10/93 از ساعت 9 الی 11:30در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

24 10
پنل بحث با عنوان "گذر از پارادایم آموزش کارکنان به یادگیری سازمانی"
    اخبار > فعالیت های جدید انجام گرفته

پنل بحث با عنوان "گذر از پارادایم آموزش کارکنان به یادگیری سازمانی، مد روز یا افق آتی توسعه منابع انسانی"، در روز سه شنبه مورخ 23/10/93 با حضور صاحب نظران ، اساتید و فرهیختگان در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

24 11
برگزاری دومین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه های انسانی
    اخبار > برنامه های آتی

دومین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی با همکاری مجتمع فنی تهران در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 93/12/02 و 93/12/03 در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار می شود. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، آشنایی با محورهای کنفرانس و ارسال مقالات؛ به سایت کنفرانس به آدرس www.hctd.ir مراجعه و یا به مطالعه پوستر کنفرانس پرداخته و جهت ثبت نام فرم مربوطه را تکمیل و به دبیرخانه اجرایی کنفرانس ارسال نمایند.

6 12
دومین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه های انسانی
    اخبار > فعالیت های جدید انجام گرفته

روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 93/12/02 و 93/12/03 هتل المپیک تهران شاهد حضور گسترده متخصصین و فعالین حوزه آموزش و توسعه سرمایه های انسانی از نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی سراسر کشور در گردهمایی با شکوه دومین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بود. این کنفرانس در سطح ملی و از سوی انجمن علمی آموزش و توسعه با همکاری مجتمع فنی تهران برگزار شد.